Czech Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Polish Russian Serbian Spanish Swedish

Reprezentace sehraje ve Zlíně tři přípravné zápasy s Koreou

Českému sledge hokeji se podařilo zajistit pro naši reprezentaci dalšího silného soupeře, s kterým může před paralympiádou změřit síly. Je jím tým Jižní Korea. Po Rusku se tak jedná o druhý tým, který je v krátké době ve Zlíně na soustředění. Organizaci a zajištění těchto soustředění považuje Český sledge hokej za vrchol své činnosti a také za odvedení 100 procentní práce při přípravě reprezentace na zimní paralympíjské hry v Sochi. Teď už bude jen na reprezentantech, jak zúročí kvalitní přípravu s nejlepšími celky světa.

Číst dál...

Reprezentaci před odletem na paralympiádu do Sochi prověřilo Rusko

Reprezentaci před odletem do Sochi prověřil jeden z kandidátů na medaili - Rusko. Tým Ruska byl ve Zlíně na soustředění, které pro ně zorganizoval Český sledge hokej a v jeho rámci s ním sehrála naše reprezentace tři přípravné zápasy. Podívejte se na hodnocení hlavního trenéra Jiřího Břízy.

Číst dál...

Baltaci Cup 2013 - ČESKO-ŠVÉDSKO 3:2 po prodloužení

Baltaci Cup Logo 200V prvním zápase mezinárodního turnaje ve sledge hokeji Baltaci Cup 2013 porazil národní tým reprezentační výběr Švédska 3:2 po prodloužení. Hrál se vyrovnaný zápas plný šancí. Švédsko nastřelilo 2 tyčky. Nakonec jsme byli šťastnějším týmem, když jsme v prodloužení rozhodli o výhře 3:2. Branky za ČR vstřelil Kvoch, Palát a Krupička. Za Švédsko se prosadil dvakrát Kasperi.

Číst dál...

VE ZLÍNSKÉ PSG ARÉNĚ PROBĚHNE 12.-14. 12. 2013 BALTACI CUP

Baltaci Cup Logo 200Ve Zlíně se bude od 12. do 14. 12. 2013 konat mezinárodní turnaj ve sledge hokeji BALTACI CUP 2013. Hrát se bude na PSG Aréně. Turnaje se zúčastní reprezentační týmy České Republiky, Itálie a Švédska. Každý z týmů si proti sobě zahraje 2 zápasy. Celkem tak čekají naši reprezentaci 4 zápasy se silnými soupeři z Itálie a Švédska.

Číst dál...

SLEDGEHOKEJISTÉ PODPOŘÍ AKCI MOVEMBER

Pětice vybraných sledgehokejistů z celého světa včetně Erika Fojtíka se aktivně zapojí do akce Movember, která má zvýšit povědomí o rakovině varlat. IPC se tak poprvé zúčastní této iniciativy, jež během deseti let od svého startu získala celkem 444 milonů amerických dolarů na podporu boje s touto nemocí.