Czech Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Polish Russian Serbian Spanish Swedish

Reprezentaci před odletem na paralympiádu do Sochi prověřilo Rusko

Reprezentaci před odletem do Sochi prověřil jeden z kandidátů na medaili - Rusko. Tým Ruska byl ve Zlíně na soustředění, které pro ně zorganizoval Český sledge hokej a v jeho rámci s ním sehrála naše reprezentace tři přípravné zápasy. Podívejte se na hodnocení hlavního trenéra Jiřího Břízy.

Před paralympiádou jsme absolvovali soustředění s týmem Ruska, ve kterém jsme sehráli tři přípravná utkaní před paralympijským turnajem v Sochi. Výsledky zápasu chronologicky: CZE-RUS 0-3, 1-6, 2-1 (sn). Vzájemné měření sil bylo pro náš tým velkým přínosem, neboť hráči Ruska disponuji fyzickým pojetím hry. Podmínky pro přípravu na paralympiádu v Sochi soupeř potvrdil stále stoupající výkonností, zejména však kondiční připraveností. V prvních dvou utkáních nás soupeř převyšoval nátlakovou hrou a v některých pasážích hry doslova zamknul v naší obranné třetině. Rusové nás převyšovali v kontrole na puku, svým rychlým pohybem, převahou v osobních soubojích a vyrovnanosti všech tří formací. Museli jsme během týdne změnit náš takticky přístup k utkání a zaměřit se na aktivní obrannou hru ve středním pásmu. Přineslo to ovoce a ukázalo se to v posledním třetím hraném utkání, kdy jsme byli rovnocenným soupeřem. Všichni naší hráči předvedli zejména takticky a disciplinovaně zvládnutou hru. Po základní hrací době, kdy srovnával Berger (1-1), došlo na nájezdy, kde doslova exceloval náš dosud skvěle chytající Vápenka, který nepustil žádný z ruských nájezdů. V pate sérii rozhodl Geier. Třetí vzájemný zapas a jeho vítezství našemu tymu přidalo sebevědomí. Víme, že Rusko v téhle sezoně nebudeme porážet, ale umíme jej porazit. Pro nás cenná zkušenost, vždyť na turnaji v Sochi bude vše o jednom zápase…  

Nejbližší zápasy

Zlín KOREA Camp 2014

 

22.2.2014 - 19:15 hod.

Česko - Korea 1:2 sn

 

23.2.2014 - 17:15 hod.

Česko - Korea 4:0

 

24.2.2014 - 17:00 hod.

Česko - Korea

 

VŠE V PSG ARÉNĚ ZLÍN

SOCHI - POZVÁNKA

POČET NÁVŠTĚV