Czech Dutch English Finnish French German Italian Japanese Korean Norwegian Polish Russian Serbian Spanish Swedish

Mistrem světa ve sledge hokeji pro rok 2013 je Kanada

Mistrem světa ve sledgo hokeji se pro rok 2013 stal tým Kanady. Kadala vyzvala ve finále úřadujícího mistra světa a paraplympíjského vítěze USA. Zápas byl dlouho bez branek. Nakonec rozhodla střela od modré čáry, která před brankářem skočila a změnila směr. Týmu USA se už nepodařilo srovnat a tak se ze zlaté medaile radovali hráči Kanady.

Číst dál...

ČEŠI SKONČILI NA MS V KOREJI NA 4. MÍSTĚ

Česká republika podlehla v boji o bronz Rusku 0:3 a na Mistrovství světa se umístila na konečném 4. místě. Obhájila tak svoje umístění z minulého Mistrovství světa v Hamaru.

Číst dál...

FINÁLE USA-KANADA POD TAKTOVKOU ČESKÝCH ROZHODČÍCH

Finále Mistrovství světa ve sledge hokeji 2013 bude mít také české zastoupení. Zápas mezi dosud neporaženými celky USA a Kanaday budou říditdva češťí rozhodčí. Jako hlavní rozhodčí finálového utkání byl nominován Jan Vaněk a jako čárový Leon Wesley společně s kolegou z Holandska Beelenem. Pro české rozhodčí se tak turnaj stal mimořádně úspěšným a svými výkony si řekli o nominaci na paralympiádu v Soči 2014. Finálový zápas můžete sledovat na paralympicsportTV.

Číst dál...

BOJ O BRONZ ČESKO-RUSKO začne dnes v 06:00 hod.

CR RUSČeská republika se v sobotu od 6:00 hodin středoevropského času utká v zápase o bronzové medaile s odvěkým rivalem z Ruska. Rusové prohráli své semifinále s USA velmi těsně 2:1. Kluci jsou na zápas velmi namotivovaní. Mají velkou šanci přivézt z Mistrovství světa první medaili, který by tak mohla doplnit jejich sbírku dvou stříbrných z Mistrovství Evropy. Zápas můžeze opět sledovat živě na paralympicsportTV. HOŠI BOJOVAT.

Číst dál...

MS Korea 2013, semifinále: KANADA - ČESKO 5:0

Národní tým nestačil v semifinále na dosud neporažený tým Kanady a podlehl mu 0:5 po třetinách 0:0, 0:4 a 0:1. Nutno říci, že si Kanadský tým vÍtězství zasloužil. Kluci se ale nedali a zejména v první třetině ukázali svoji kvalitu. Škoda, že Geier neproměnil samostatný únik, když pár vteřin před koncem první třetiny netrefil branku. Češi se tak utkají o 3. místo s týmem Ruska.